نخستین جلسه هماهنگی برای برگزاری جشنواره ایده‌ها،مهارت‌ها و خدمات فنی مهندسی

به گزارش روابط عمومی کانون کارآفرینان استان زنجان، نخستین جلسه هماهنگی برای برگزاری جشنواره ایده‌ها،مهارت‌ها و خدمات فنی مهندسی با حضور مسؤولان برگزار شد

این جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره ایده ها، مهارتها و خدمات فنی مهندسی برتر استان با حضور سجاد خدایی عضو و سخنگوی  شورای اسلامی شهر زنجان و مجبتی شهیدی رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان و به همت و تلاش انجمن شرکت‌های خدمات فنی و مهندسی و کانون کار آفرینان استان زنجان در تاریخ 10 خردادماه سال‌جاری در سالن جلسات پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان برگزار شد..

نخستین جلسه هماهنگی برای برگزاری جشنواره ایده‌ها،مهارت‌ها و خدمات فنی مهندسی به ریاست زهرا فتحی عضو  کانون کار آفرینان استان و محمد حسین رستمخانی دبیر انجمن شرکت‌های خدمات فنی و مهندسی استان و با حضور تعدادی از نمایندگان تام الختیار دستگاه‌های اجرایی استان و نهادها تشکلهای غیردولتی استان برگزار شد.

در این جلسه بر ضرورت حمایت همه جانبه و پشتیبانی های لازم مالی و اجرایی از برگزاری نخستین جلسه هماهنگی برای برگزاری جشنواره ایده‌ها،مهارت‌ها و خدمات فنی مهندسی تاکید شد.

در این جلسه سجاد خدایی سخنگوی شورای اسلامی شهر زنجان و مجتبی شهیدی رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان ضمن خوش آمدگویی به حضار در این جلسه، برضرورت برگزاری باشکوه و همراه با خروجی مناسب این جشنواره به بهترین شکل ممکن تاکید کردند.

محمد حسین رستمخانی دبیر انجمن شرکت‌های خدمات فنی و مهندسی استان  نیز کلیات اجرایی کردن جشنواره رو مطرح و ابعاد، اهداف، ضرورت و اهمیت پرداختن به جشنواره رامورد بحث قرارداده و وظایف ادارات و دستگاههای حاضر در این جلسه را برشمرد.

درادامه:نمایندگان محترم تام الاختیار ادارات و نهادهای غیردولتی استان به ارائه پیشنهادات وانتقادات از برگزاری برنامه جشنواره پرداختند

اجرای آن را یک ضرورت اصلی برای پیوند میان بخشهای خصوصی و فعالان حوزه های خدمات فنی و مهندسی، دانش بنیان، مراکز رشد، واحدهای عضو انجمن با بخشهای دولتی و حاکمیتی عنوان کردند.

درپایان همه دستگاهها،سازمانها و تشکلهای غیردولتی آمادگی کامل خود را جهت همکاری با دبیرخانه جشنواره اعلام کردند