دومین جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه و جشنواره ایده ها و مهارت های آموزشی

 

به گزارش روابط عمومی کانون کارآفرینان استان زنجان، دومین جلسه هماهنگی در راستای برگزاری جشنواره و نمایشگاه ایده ها و آموزشهای مهارتی در سالن جلسات پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان برگزار شد.

در این جلسه  جناب آقای مهندس عطاییان دبیر محترم کانون کار آفرینان، سرکار خانم مهندس فتحی نماینده و سخنگوی کانون کارآفرینی استان و محمدحسین رستمخانی دبیر انجمن شرکتهای خدمات فنی و مهندسی استان حضور داشتند و پیرامون برگزاری جشنواره و نمایشگاه ایده ها و آموزشهای مهارتی بحث و تبادل نظر شد.

همچنین نمایندگانی از سازمان صنعت، معدن و تجارت،اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی، سازمان جهاد کشاورزی،سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی،نماینده صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی و پارک علم و فناوری مرکز تحصیلات تکمیلی علوم پایه در این جلسه حضور داشتند.

شایان ذکر است، برنامه جشنواره و نمایشگاه ایده ها و آموزشهای مهارتی در روز چهارشنبه از سوم لغایت ششم مردادماه سالجاری با حضور همه فعالان حوزه های دانش بنیان ؛ فنی و حرفه ای ؛ فنی و مهندسی و فعالان کسب و کار و خدمات مولد استان در کارخانه کبریت و از ساعت ۱۷ لغایت 21 هرشب برگزار خواهد شد.

97/04/25